Biznes komercyjny

W rozwiązywaniu problemów biznesowych, takich jak zwiększanie produktywności i oszczędność zasobów, w grę wchodzą inteligentne rozwiązania interkomowe, łączące głos, wideo, zabezpieczenia, kontrolę dostępu i nie tylko.

● Większa elastyczność miejsca pracy dla personelu
● Niższy całkowity koszt posiadania
● Doskonałe wrażenia dla odwiedzających

System Overview

Solution Features

Wygodne Funkcje Oparte na Aplikacji

Dzięki aplikacji Akuvox Vfone pracownicy będą mogli korzystać z bogatych funkcji interkomu ze swoich smartfonów, takich jak połączenia wideo i zdalne otwieranie drzwi, dzięki czemu nie przegapią żadnego gościa, nawet jeśli nie są w biurze.

Kompletny System Komunikacji

Inteligentny domofon oparty jest na protokole SIP, umożliwiając komunikację między dowolnymi systemami obsługującymi SIP, takimi jak istniejący system telefoniczny. Zapewnia to nieograniczoną komunikację dla personelu, gości, pracowników ochrony i dostawców usług.

Integracja Kontroli Dostępu Innych Firm

Dzięki obsłudze RS485 i Wiegand domofon może współpracować z istniejącym systemem kontroli dostępu. Dane uwierzytelnione zostaną przesłane z domofonu do kontrolera dostępu już na miejscu w celu nadania domofonu. Inteligentny domofon oferuje również różne metody uwierzytelniania, w tym przesuwanie kart RFID, wprowadzanie osobistego hasła, korzystanie z aplikacji, a nawet rozpoznawanie twarzy, co bardzo ułatwia pracownikom poruszanie się w miejscu pracy.

Integracja Sterowania Windą

Steruj windą, aby umożliwić odwiedzającym dostęp tylko do autoryzowanego piętra lub wyślij pustą windę na pierwsze piętro, aby odebrać ważnego gościa z odblokowaniem drzwi, aby zapewnić bezproblemowe wejście.

Integracja z Centrum Monitorowania

Dzięki obsłudze ONVIF materiał wideo z domofonów może być przesyłany strumieniowo przez centrum monitoringu, pomagając stworzyć rygorystyczne bezpieczne środowisko pracy z innymi kamerami bezpieczeństwa.

System Structure