Opieka medyczna w szpitalach

Inteligentne rozwiązanie interkomowe Akuvox to dobra wiadomość dla globalnego starzenia się populacji. Łączy najnowsze technologie, w tym SIP, Android i AI, aby zapewnić większe bezpieczeństwo, zaufanie i ochronę osobom starszym.

● Większe bezpieczeństwo i wygoda dla osób starszych
● Zwiększ wydajność operacyjną i zmniejsz koszty usług dla świadczeniodawców

System Overview

Solution Features

Szybkie i Niezawodne Połączenia Alarmowe

System domofonowy jest płynnie zintegrowany z centrum monitorowania teleopieki. 100% transmisji sygnału SOS dociera do centrum monitorowania z opóźnieniem sygnału <10 sekund.

Elastyczne Metody Połączeń Alarmowych

Użyj ekranu dotykowego monitora wewnętrznego, głosu mieszkańca lub pilota teleopieki, aby wykonać połączenie alarmowe.

Integracja z Alarmem Domowym

Monitor wewnętrzny jest połączony z różnymi czujnikami awaryjnymi, takimi jak magnes na drzwi i czujnik dymu. Gdy czujnik jest aktywowany, monitor wewnętrzny automatycznie wysyła ostrzeżenie do centrum monitorowania, prowadząc do większego bezpieczeństwa w domu.

Funkcje Mobilności

Inteligentny domofon zapewnia osobom starszym pewien poziom mobilności. Panel teleopieki jest zaprogramowany, aby móc zdalnie otwierać drzwi, a głośnik Bluetooth umożliwia osobom starszym zdalne odbieranie połączeń.

Łatwy w Obsłudze System

Dla osób starszych cały system, podobnie jak prosty interfejs użytkownika monitora wewnętrznego, jest łatwy do nauczenia. W przypadku opiekunów system może być zdalnie obsługiwany i konserwowany z komputera.

Przyszłościowe

Łatwo jest rozbudować system o nowe urządzenia lub nowe funkcje dzięki otwartości inteligentnego systemu domofonowego.

System Structure