Osiedla mieszkaniowe

Oparte na najnowszych technologiach, inteligentne rozwiązanie domofonu mieszkaniowego Akuvox pasuje do wyższych wymagań w zakresie bezpieczeństwa i wygody w nowoczesnym mieszkaniu.

● Zwiększ wartość nieruchomości
● Pozwól mieszkańcom cieszyć się inteligentnym życiem
● Zaoferuj odwiedzającym doskonałe wrażenia

System Overview

Solution Features

Rozpoznawanie Twarzy przy Wejściu

Bramofon R29C przy wejściu do budynku oferuje dostęp do drzwi z rozpoznawaniem twarzy zasilany sztuczną inteligencją. Twoja twarz jest twoją tożsamością. Podstawowy algorytm wykrywania na żywo utrudnia oszukanie systemu przez zdjęcia lub filmy.

Wygodne Funkcje Oparte na Aplikacji

Subskrybując usługi Akuvox Smart Cloud Intercom, mieszkańcy będą mogli korzystać z bogatych funkcji interkomu ze swoich smartfonów, w tym połączeń wideo, zdalnego otwierania drzwi, powiadomień alarmowych i otrzymywania wiadomości od zarządu nieruchomości.

Integracja Automatyki Domowej

Otwartość Androida umożliwia monitorom wewnętrznym Akuvox integrację aplikacji do automatycznego sterowania domem. Współdziałanie umożliwia użytkownikom korzystanie z usług automatyki domowej i funkcji interkomu bezpośrednio z monitora wewnętrznego.

Integracja Sterowania Windą

Steruj windą, aby umożliwić odwiedzającym dostęp tylko do autoryzowanego piętra lub wysyłaj windę na żądane piętro, na przykład wzywając ją na pierwsze piętro po odblokowaniu drzwi, aby zapewnić bezproblemowe wejście.

Ogólno-wspólnotowy System Komunikacji

Inteligentny domofon oparty jest na SIP, uniwersalnym protokole komunikacyjnym IP, umożliwiającym komunikację pomiędzy dowolnymi systemami obsługującymi SIP. Zapewnia to nieograniczoną komunikację dla mieszkańców, gości, zarządców nieruchomości, pracowników ochrony, usługodawców i nie tylko.

Scentralizowane i Zdalne Zarządzanie Systemem

Akuvox oferuje systemy zarządzania na miejscu lub w chmurze. Oba oferują zdalne wdrażanie, obsługę i konserwację dużej liczby urządzeń za pośrednictwem przeglądarki internetowej, pomagając zaoszczędzić czas i pieniądze, zwłaszcza w przypadku dużej instalacji.

System Structure